Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hellomi

    tag

    válasz schawo #238 üzenetére

    Faraday kalitka. [link]
    Ebbe berakom a kulcsot, a tobbi kulcs melle, gond egy szal se.
    De telefont nem tudom ebbe belerakni, mert akkor az sem fog mukodni. Marmint a telefonnak a telefon resze, tehat nem opcio. Nem tetszik ilyen szempontbol ez a bluetooth megoldas, sokkal nyugodtabb voltam akarmelyik masik eddigi automnal. Bezartam, akkor kesz, be van zarva, kozel kellett menjek hozza a kulccsal a zsebembe, hogy nyiljon, nem pedig hogy a hazban van a kulcs es a kocsi kinyilik az utcan.
    Most manualisan ki-bekapcsolgatom a bluetootht a telefonon, de ez se jo, mert amugy itthon meg egy csomo mindenhez hasznalnam a bluetootht(az osszes lampa azzal van vezerelve, Homepod szinten), tehat ha valamit akarok a hazban kapcsolni, vezerelni, bluetooth be, majd utana ki, hogy ne torjek fel az autot.
    Miert nem volt jo egy kulcs, mint akarki masnak? :F
    Illetve fasza dolog a telefonos app(amit amugyis mar minden valamit magara ado autogyarnak van mar), de nem bluetoothon kommunikal a kocsival. :(

    ASUS ROG B450-F Strix | AMD Ryzen 7 5700G | Crucial Ballistix Sport 2x8GB DDR4 | eVGA RTX 2080 Super XC | Samsung 970 Evo Plus 500GB | Corsair RM750x | NZXT H510i White | ID Cooling SE-224-XT White | Samsung CHG90 49" | Apple Macbook Air M1 |

Új hozzászólás Aktív témák