Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mauzes

    őstag

    Sziasztok!

    Kérnék egy-két tanácsot. Launcher Pro-t töltöttem le CM7-re, eddig ADW-t használtam. Ilyen home-ot szeretnék csinálni:

    Tök egyszerű, nekem a lényeg, hogy minden ikon ugyanakkora és ugyanolyan formájú legyen, a minta a Suave HD Launcher Pro Theme mintaképei között szerepelt: https://market.android.com/details?id=com.hund.suave

    Telepítettem is ezt az appot, átállítottam a theme-eknél, de nekem már az app drawer ikonját sem cserélte ki. Emellett azokat, amikhez nem talált megfelelőt. A kérdésem az lenne, hogy hogyan tudnám kinyerni az ikonokat képformátumban, hol tárolja ezeket a program? Rootolt a telefonom. Mert úgy ki tudnám cserélni saját magamnak egyesével az ikonokat.

    A másik, hogy Launcher Pro-ban nem találtam meg a dock testreszabhatóságának beállításait, hogy hány ikon legyen a dockban, ez pl a legalapabb dolog, vagy hogy mekkora legyen az ikonok mérete. Leginkább olyat szeretnék, ahol nagy az ikonok mérete, és a köztük lévő távolság kicsi. De itt a dockban kisebbek az ikonok, mint fent...

    Köszi!

Új hozzászólás Aktív témák