Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HaaS

    addikt

    válasz ollie #813 üzenetére

    Azt lenne jó megtudni, hogy a játékban összeszedett pontok (ugyanolyanok, mint amiket "pézér" lehet venni), vajon elkölthetőek-é a küldetéses kiegészítésekre. Ezt elfelejtettem anno megnézni:/. Tárgyakat, xp potiont, healing potiont tuti engedi...

    $p@rr0w: Level cap az majdnem biztos, hogy nincs, az elején van olyan küldetés, amelynek egyik rewardja az, hogy nem 4, hanem 8 az elérhető maximum szint. Más játékosoktól kapott infók alapján ez megy tovább is.

    Játékbeli pénzen is lehet jó cuccokat venni, csak figyelni kell, én is +2-es mithralban járkáltam már az elején, +3-as pallossal. Nem költöttem magyar forintot. "Pósön" is esik bőven, nem kell költeni rá.

    Tapasztalatom annyi, hogy újra és újra meg kell csinálni ugyanazokat a küldetéseket, mert a legnehezebb fokozatokon kapsz a legtöbb státuszt, ez számomra egy idő után unalmas volt. (Ez kell a későbbi küldikhez.) Vannak magyarok is szépen, csak kajabálni kell. A legjobb egy full játékos parti, mint mindig, de pénzért bérelhetsz AI segítőket is, amelyeket limitáltan persze, de egy menüből irányíthatsz... az elején garantált élvezet, de valahogy túl hamar hagyott alább a lelkesedés nálam (is). Főleg azért, mert ugyanazt a kvesztet sokszor meg kell csinálni.

    [ Szerkesztve ]

    "a sárkány is csak ember" - oxox

Új hozzászólás Aktív témák