Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    válasz snecy #369 üzenetére

    A legújabb játék, amit többször is elővettem már az évek során, az 4 éves. De ha játszogatok, általában ennél régebbiekkel, átlag 5-6-7 évesekkel. Most az Age Of Empires 2-t vettem elő, 8 éves. De megeshet néha 10 évesnél régebbi is. Miért? Mert ezek a jó játékok. Elmegy nálam a Far Cry, sőt még a F.E.A.R. is, meg általában még a legtöbb új játék tavalyig, kivéve ha kötelező az SM2, azt már nem bírja a Radeon 8500... de egyébként minden játékra alkalmas még, igaz, nem teljes részletességgel. De a fene megette, ha a grafikán túl semmit sem tud felmutatni egy játék. A Gobliiins-al jókat ökörködök még manapság is, talán 14-15 éves, csak 320x240-ben fut, de a poénok még ma is megmosolyogtatnak, pedig már sokszor végigvittem, de csakazértis belesétálok a csapdákba röhögni egyet:). De a Quake 1-2 is előkerül sűrűn, pedig pl utóbbi már a maga idejében sem számított szépnek.
    Kár, hogy igazából A kategóriás játékot ritkán tesznek ingyenessé (Hidden & Dangerous, GTA 1-2, Starsiege Tribes üdítő kivétel, meg a FEAR multiplayer része), pedig jó lenne könnyedén beszerezni jópár régi, ma már nem kapható klasszikust. Sokszor a torrentek sem könnyítik meg az ember életét... ezért jó, hogy pl a GTA első két részét rendesen, a Rockstar szerveréről le lehet szedni.
    Az ilyen régi játékokat boltban már úgysem lehet eladni, akkor legalább lehessen hozzáférni könnyedén, ebből már senkinek sem lesz bevételkiesés.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák