Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vagamo

    őstag

    válasz ehandras #595 üzenetére

    Ezek közül talán tudsz választani, én még :U egyiket sem használom.
    tdameritrade

    Fidelity

    Saxo Bank magyar

    MB Trading

    Mivel angoltudásom, nem zökkenőmentes, ezért kérlek írd majd meg, hogy melyik a legkedvezőbb! :B

    Erre esetleg tud valaki valamit + írni?

    Aki használja az SDU-t!

    Segítsetek kérlek, van pár problémám vele! De előre le kell szögeznem nagyon hasznos program!!!

    -Be lehet állítani valahogy, hogy ne az összes részvény, befektetési, határidős.... dolgok jöjjenek le, hanem csak a nekem érdekes adatok.

    -Az nem tudom, hogy már sikerült e megoldani, hogy ne csak 2007-től jöjjenek le az adatok, vagy ez a hiba javítás a köv. verzióra marad a real adatokkal együtt.

    -Tegnap mikor letöltöttem az adatokat, 2008.11.08-as napi kereskedést is jelzet ami megegyezett a Pénteki nap adataival, ma még nem frissítettem, nem tudom, hogy ez normális e olyankor, mikor nincs is kereskedés.

    Gondolom először a Historikus adatokkal kell kezdeni, dátumot beállítani, a pipákat mindkét rublikában elhelyezni. Mután mindent letöltött SDU_intraday és a SDU_daly adatbázisokat kell betölteni! Sorrend mindegy? Mikor ezzel is megvagyunk a MAi napot kell frissíteni!

    Jó csinálom? Az előbb leírtak az első használatra értem. Gondolom utána elég már csak a Mai napot frissítgetni, mikor elindítom?

    Amiquote-az mire is való pontosan?

    Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

Új hozzászólás Aktív témák