Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RussoS

    csendes tag

    válasz Dzoli #1693 üzenetére

    Nah nekem is ez a problémám még, hogy nem bírok várni és korán lépek be, aztán meg várom az árfolyam megfordulását...mindig meg is fordul nem arról van szó, csak hamar lépek be és sokszor félek, hogy nem emelkedik/csökken tovább...utána meg utánaszámolok és "a fenébe, dupla profitot hozhattam volna..."

    Na meg letöltöttem az ODL Metatrader-t, ezen 8 árfolyamot követek DeMarkerrel és CCI-vel. Ha belép az alsó tartományba, akkor erősebben figyelem és kinagyítom az MT4-ben:)

    Eddig bejött...még pszichoésen kell fejlődni és akkor minden oké:)
    Azért meglátszik a fél év demo, csak sajna nem tanít meg a pszichológiára...:D

    Jah azért ODL MT, mert ott figyelem az olaj, arany és ezüst árfolyamát is...szóval 11 chart

    [ Szerkesztve ]

    "Trade you what you see, not what you think!"// ICHIMOKU KINKO HYO //www.devizaspekulans.blog.hu

  • SaNyEe

    aktív tag

    válasz Dzoli #1693 üzenetére

    Sztem próbálj meg beszerezni még egy 17es kijelzőt, nagyon hálás tud lenni. Jobb mintha vesz az ember egy mondjuk 19"-ost, ráadásul a wideosok vannak jó árban csak, azok meg pont olyan magasak mint egy 17"-os 4:3 arányú. Két 17esnek meg a felülete nem kicsit nagyobb. Inkább 21"+ kellene, ha egymás alatt akarna az ember több infót látni. Ha helyed van akkor meg igazából 2db 17es használt CRT monitor bagó árban van manapság, vagy akár nagyobbak is. Ami ugye probléma, hogy lefelé kicsi a helyed, erre legegyszerűbb megoldás egy konzol amibe bele tudod rakni a monitort és elfordítod 90 fokkal, házilag is kivitelezhető, pláne nagy durung CRT monitorokkal :))

    -- end of transmission --

Új hozzászólás Aktív témák