Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fecdzo

    senior tag

    válasz accsika #1585 üzenetére

    Jujj de ráéreztem.... :))
    Megcsináltam a haladó tanfolyamot még tavaly kíváncsiságból. Elég jól összeszedett anyag van benne, szerintem használható is. Az alap tanfolyam sem rossz. Viszont az automatizált tanfolyama egy kicsit túl hirtelen.Ez alatt azt értem, hogy nem volt még teljesen tisztában a témával. Erről egyik kedves barátom tud nyilatkozni aki azóta megjárta Miamit Tradestation tanfolyamon volt. Amit szerintem az előadó akkor még nem csinált meg...

    Igazság szerint nagyon kíváncsi lennék, hogy pl a haladó anyagát honan szedte össze....akkor még nem érdekelt. Bár jó előadó és eléggé érti a témát az anyaga használható. Jól rendszerezi a témát és mindenről szó esik. Ő inkább devizás...

    fulekitrading.wordpress.com

  • malocz

    tag

    válasz accsika #1585 üzenetére

    Én is elvégeztem az alapot, elég masszív tananyag, és jól felépített. Helyrerakja az ember felyében a dolgokat, ahogy azóta látom a fórumokat és az ilyen témájú honlapokat olvasva.

    Csak 3 hónapja tudtam elkezdeni gyakorolni a tanultakat (onada demo, bár már van egy éles számla is), rögös az út, de nagyon élvezem.

    Be kell tartani a szabályokat ( pl., pszichológia, trade jegyzőkönyv, enélkül soha egyetlen egy pozit sem nyitni, bár hiába verték a fejembe, saját káromon tanultam meg). :)

    Szóval az alap simán megérte szerintem, a haladóról már halottam kevésbé pozitív véleményeket is, de olyanoktól akik a két tanfolyamot közvetlenül egymás után végezték el, ami már jó sok hónap képzés, ami mellett gyakorolni is kellene, napi szinten. Úgyhogy lehet, hogy csak a túl sok új ismeretanyag miatt vesztek el egyesek a bőség zavarában.

    Jómagam úgy döntöttem, hogy a haladót majd az alapból megkeresett tőkével finanszírozom, hiszen így bizonyítom a magam számára is, hogy van értelme tovább folytatni. :)

    A programozott kereskedésben tényleg kezdők, de az szinte megint egy másik világ, az engem majd akkor érdekel, ha biztos leszek (évek tapasztalatával) a forex kereskedésben.

    tobejedi!

Új hozzászólás Aktív témák