Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • amargo

    addikt

    válasz Fecdzo #83 üzenetére

    "Mi alapján kötöttél? Milyen időtávon? Mi az exit stratégia? Megvolt a risk és money management? ;)"

    Nos ezeket a fogalmakat előbb előttem is tisztázni kellene, hogy mit takarnak.
    Már csináltam egy programozott vételt és elkezdtem figyelni a mozgásokat is, rengeteg hullámot kilehet használni. Igazából nekem egybe kellene látni ezt a sok grafikont és akkor a csomópontokat fellehetne fedezni (azaz, mások stratégiáját kifigyelni) így gráf algoritmusokkal kilehetne számítani a legjobb pozíciókat vételekre és eladásokra. Első blikkre érzésem szerint jó pár stratégiást így kilehetne szűrni, persze a kemény maghoz komolyabb elemzés kell.

    Elhiszem, hogy elég jól lehet vele keresni, nekem nem a meggazdagodás a célom, hanem egy nyugodt családi ház :) A munkámat meg szeretem, így ebből biztos nem fogom megszedni magam. De talán jobban kamatozik a pénzem majd mint bármelyik banknál, ez már elég. Persze figyelek tanulok okosodok. Az soha nem árt.

    Josh: Ez engem is érdekelne, mert jelenleg kezdetnek ha 1000 eur-t mernék kockáztatni, bár, ha nem kereskedek vele, akkor csak az árfolyam miatt kamatozik, megfontolandó :)

    [ Szerkesztve ]

    “The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

Új hozzászólás Aktív témák