Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • V.Stryker

    nagyúr

    válasz psykie #1496 üzenetére

    Szia

    Köszi a gratulációt. :R

    Az ár szerintem az én esetemben nem lehet mérvadó, mivel én emailen küldtem át neki a képeket, berajzoltam a vállam,hogy mekkorát szeretnék, lemértem stb. és 12cmx12cm-esről volt szól. Ezért előzőleg megbeszéltünk egy 30k-s árat és mivel fel vagyok iratkozva a hírlevelére, így lejött volna 2-3k kedvezmény. Ez amikor nála voltam felborult, mivel a tetkó lényegesen nagyobb lett, mint 12x12, legalább másfélszer. De nagyon korrekt volt, mert azt mondta,hogy ekkora tetkó "nekem jár", hogy normálisan nézzen ki és nem csinál segget a szájából, így marad az ár kerek 30k.

    Egyébként habár nincs viszonyítási alapom, de tudom ajánlani. Jó fej, korrekt srác. Tudja mit csinál. Olyan sterilen dolgozik,hogy a magyar egészségügynek köze nincs ehhez a szinthez. Mindenkinek full új tűkkel dolgozik, azokat is leellenörzi, minden sterilizálva, folyamatosan cserélgeti a gumikesztyűket, stb. Szóval látszik,hogy ezen nem spórol. A munkája meg azt hiszem látszik rajtam is, meg a honlapján is.(www.tattoo1000.com)

    Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

Új hozzászólás Aktív témák