Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rien

    senior tag

    válasz I_Am #875 üzenetére

    Nagyon szépen köszönöm :R :R :R
    Csupa jó hír. Akkor ha Te is azt mondod, hogy az orvosit bírnom kéne akkor inkább megpróbálom mégegyszer. Megvan még, nem dobtam ki :) Elméletileg tényleg annak kéne lennie, annak adta a srác, de akkor lehet nem megfelelően kezeltem. Adott hozzá tágító gyűrűt ami 5-10 perc alatt át is ment, meg valami ferőtlenítő sprayt, azzal fújogattam, meg mozgattam a gyűrűt, hogy mindenhova jusson belőle. Lehet mást is kellett volna csinálni :F nekem csak ennyit mondott...
    De akkor most lehet úgy kéne megpróbálnom, hogy teljes gyógyulásig egy aranyfülbevalót bele és ha teljesen begyógyult utánna bele az orvosi fémet :U

    ----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

  • rien

    senior tag

    válasz I_Am #875 üzenetére

    És igazad lett :D
    Több hetes kínlódással az arany fülbevaló után, ami mivel nem karika volt hanem ''pattintós'' és az illesztése mindig kikezdte a pocimat kiszedtem....nem bírtam a fájdalmat. Pár nap pihi után beraktam az orvosi fémet....(harmadik próbálokzásom ugyanazaon ékszerrel) mondom na most vagy soha és pár nap alatt begyógyult magától.
    HIHETETLEN!!! Ha Te nem vagy én soha meg nem próbálom újra, kétszer eddig napi agyon fertőtlenítéssel gyulladtam tőle. Most semmi az égegyadtavilágon semmi csak fogkrémmel átkeféltem az ékszert és beraktam.............És már 2 hónapja büszkén viselem :) és semmi bajom :DD

    ----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

Új hozzászólás Aktív témák