Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SQX_Barto

    addikt

    válasz darnellsmith #1117 üzenetére

    UK-ben nincs kedvenced? :D
    Kezdenek körvonalazódni teljesen a tetoválásaim:)
    Egyébként szerintem kevés embernek van egy tetoválása, de van aki egynél megáll.
    Én helyből kettővel kezdtem :)
    7 tetoválás van összesen tervbe véve, és remélem utána meg tudom állni, hogy ne legyen több, mivel a 7 nálam misztikus szám:)
    Eddig három tetoválásom van, abból egy rózsa pajzsnak lesz átfestve, egy nonfiguratív a hasamon pedig ki lesz bővítve, egy jó szögesdrót motívum is megfordult a fejemben jobb kulcscsonttól indulva le a bicepszig, esetleg hátra is menve a lapockához, de még igazán tetsző motívumot nem találtam hozzá, meg még meg is gondolom, hogy tényleg akarom-e.
    A hasam bal oldalán a twisted pictures filmstúdió logója lesz (ők jegyezték a Fűrész filmeket)
    A szívem felett egy Mágusból vett pajzs lesz, talán még valahogy variálva lesz, nem tudom.
    Mellkasom jobb oldala lesz a "főmű" az még csak részletekben van meg, nem tudom, hogy milyen lesz a végleges, de tuti összetett ábra lesz sok alkotó elemmel.
    Lapockámra pedig egy tribál oroszlánfej fog valószínüleg kerülni, talán egy körben, még ez is kicsit alakulhat.
    Időpont kérdéses, de már nagyon hiányzik a tű :D Lehet a javítás/bővitést megcsináltatom még Londonban, de jövő vasárnap Newcastlebe költözöm, és még kérdéses, hogy jönnek be ott a dolgaim, meg talán kicsit kondizni is kellene :B

    If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

Új hozzászólás Aktív témák