Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NomAAd5

    csendes tag

    D80-hoz szeretnék táskát venni. Szeretném, ha beleférne egy ~70-200-as, egy alap zoom, esetleg valami kicsi (fix, macro...) lencse, és esetleg egy vaku. Gondolom az ilyen méretű táskába már az egyebek (egy polár, akku, memkártya, ilyesmi...) itt-ott, vagy akár külön helyen elférnek.

    Nagyon tetszik a Crumpler That-ben az, hogy tarisznya jelleggel lehet hordani, és hogy nem süt róla, hogy valami komolyabb dolog van benne, nem úgy néz ki, mintha az ember valami bonyolult műszaki cikket hordana benne. Egyes táskákról már süt, hogy legalább 300e Ft van benne. Meg szerintem jól is néz ki, a That, na! :DD

    Igaz, szinte fellelhetetlen, de nem tudom, hogy vajon abba beleférnek-e ezek rendesen. Néztem a taschenfreak.de-n, de nincs ilyen tapasztalatom, úgyhogy kíváncsi vagyok, hogy mit mondotok, elég lenne-e ehhez a mérete?

    Mivel olyan a táska, mint egy legenda, csak képek vannak, de részletes kevés, kapni szinte lehetetlen, nézegetem a többi táskát is, de nem vagyok képes átlátni egyelőre a kínálatot... Valami hasonlót keresek, mint a That. Tetszik a Lowepro-knál, hogy van benne esőköpeny. Mennyire vízállók vajon a Crumpler-ek? Tudtok Crumpler-ben, Lowepro-ban, vagy Kata-ban hasonlóan visszafogott kinézetűt ajánlani, aminek a tárolóképessége is hasonló? Nem szeretnék nagyobbat venni, mint amennyiben kényelmesen elférnek a fent írtak.

    Előre is kösz!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák