Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Crystalheart

    senior tag

    válasz .DLL #156 üzenetére

    Ha a két lámpa egy óráig menne (de ékszerenként ugye csak 1-2 percig megy) az az amortizációt nem számítva ugye 38 Ft, nem vág a földhöz, de most ezekkel kell megoldanom, fillér sincs másra. Most játszom a lámpák helyezgetésével matyi012345 útmutatása alapján, de korlátozottak itt is a lehetőségeim... :D Szerelnem kell. A reflektorok nagyon felforrósodnak, úgyhogy oda kell figyelnem, nehogy megolvadjon vagy meggyulladjon valami. (A 15-17 fokos szobában meg sem érzem különben, csak közvetlen közelben meleg.)

    Még arra is gondoltam, hogy esetleg megpróbálom megfordítani a lámpákat, és egy-egy lepedőről visszaverni a fényt, a szennyesboxot meg kivenni.

    Végül úgyis kénytelen leszek Photoshoppal kifehéríteni a hátteret tökéletes fehérre - szeretnék prospektust/brosúrát is készíteni -, de minél közelebb van a kiindulási kép ahhoz, annál jobb lesz a végeredmény. Az elején még fontolgattam, hogy majd minden tárgy alá beteszek külön dekorációs alapot, szép lapokat, anyagokat, amit találok, de aztán belegondoltam, hogy nem tudnék 3000 fajtát kitalálni, meg az a brosúrába nem is oké, így majd csak néhány esetén csinálom úgy is, a többség fehéren kell.

    Köszönöm mindkettőtöknek, próbálkozom. Majd mutatom, mi sikerült. :)

Új hozzászólás Aktív témák