Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • 100b

    tag

    Sziasztok!

    Egyik ismerősömnél szeretném beizzítani a wifit a Speedtouch-on. Mennyire biztonságos a készülék wifi-je? olvastam, hogy nem lehet MAC szűrést beállítani. Egy combosabb titkosítást legalább el lehet vele érni?

    Egyébként amíg nem tudtam, hogy van az eszközön wifi akkor még próbálkoztam egy WL router beiktatásával (a speedtouch után). De ez valamiért leblokkolta a T-Home IPTV szolgáltatását. Egyszerűen csatornaváltás után kb 5 mp után befagyott a kép. Ez vajon mitől lehet?

    Előre is köszi a választ!

  • 100b

    tag

    válasz petne #234 üzenetére

    Ja a WPA2-vel eddig is el voltam. Mondjuk azért jobban örülnék a MAC szűrésnek is. Az ördög sosem alszik. Főleg egy jó forgalmas helyen :)
    SSID-t is meg tudok adni?

    Az IPTV maradt a Speedtouch 4-es portján. Csak a netet akartam megosztani illetve wifi-ről elérhetővé tenni. Akkor még nem tudtam, hogy a speedtouch-on levő wifi "házilag" is beizzítható (a tulaj meg nem tudta :) )
    A fura az volt, hogy ha újraindítottam a modemet, akkor kb egy percig ment a TV. Aztán megint elkezdett fagyogatni. Nem gondolnám, hogy a router okozza, de miután kiszedtem a routert jól működött a TV is. Fogalmam sincs miért lehet ez. De ha jól működik a speedtouch wifi is (olvastam negatív kritikákat is :( ), akkor nem kell a plusz router.

    Köszi a választ!!!

Aktív témák