Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gézengúz

    addikt

    válasz dchard #50366 üzenetére

    Csak, hogy segítsek tisztázni a helyzetet, ebben a módban nincs VOIP, (nem világít a telephony led) de wifi az van, ki-be kapcsolható, persze minek, hiszen az eszköz nem oszt netet, de belelépni wifin keresztül beletudok...(Mivel lusta voltam átdugdosni a routerből a kábelt, most is wifin néztem bele, ehhez csupán az előlapi gombbal be kellett kapcsolnom, mert egyébként le van tiltva, hisz minek)

    [ Szerkesztve ]

  • DJ. Ru$y

    félisten

    válasz dchard #50366 üzenetére

    Tájékozódj mielőtt azt állítod össze-vissza beszélek. Nem hülye vagyok, csak nem értem az anomáliákat. ;) Értem én, hogy szakértő vagy, de azért mutathatnak neked is újdonságot.

    Szóval akkor helyzet: PPPoE PT megy, mögötte Phone 1-en telefon, Lan1-en a TP router. Hibakép: Power led világít a többi meg semmi, másik, hogy világít mindegyik, de net nincs (mintha lefagyna), első esetben nyilván nincs telefon, második esetnél még nem néztem telefont, ez jó kérdés. MTU-t a TP router-en kellene akkor állítani és hol, mert nem látok ilyet a felületen?! IP TV nincs, VoIP megy PPPoE PT-ban, de nekem modem módban kellene a VoIP ez volt a kérdés eredetileg, hogy lehet-e.

    Le van tiltva minden elvileg, nem használok rajta semmit, csak a telefon van rajta meg a router, mint feljebb is írtam.

    Szóval megy egy darabig a TP-vel is, csak van, hogy 2, van, hogy 5 napig bírja aztán sekép se hang. Kihúzom bedugom, aztán felcsatlakozik és megy.

    #50378
    Látod, látod. Ezt a 3 funkciót tudtam, akkor második módban nincs VoIP sehogy, ennyi volt a kérdés, akkor marad az újraindítgatás.

    [ Szerkesztve ]

    Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

Új hozzászólás Aktív témák