Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Roland-87

    aktív tag

    válasz tuto558 #152592 üzenetére

    Én is ezért gondolkodok rajta mert ugyan van korlátlan mobilnetem hordozható routerrel amit rá tudok kötni úgy egyébként az itthonira és "átadja" a netet usb-n keresztül, de ez csak akkor működőképes ha itthon vagyok és minden alkalommal manuálisan kell megcsinálni, amiért viszont egyelőre várok vele az már kicsit off téma.
    Konkrétan nálunk egy 800 fős kis faluban a nap 24 órájában pocsék a mobilnet sebessége, szinte 100% biztos vagyok abban hogy nem ekkora a túlterhelés hanem valami más probléma van, nappal 1-2mbit érhető el, éjjel 3-4 néha 5 is megvan, fullos térerővel, itt a torony tőlem légvonalban 300 méterre, régen 70-80 de nem ritkán 100 felett mértem, majd egyszercsak bezuhant és azóta ez van, nehezen hiszem el hogy valaki már lassan 1 éve a nap 24 órájában kimaxolja a cellát, mégis mit tölt le? Az egész internetet?

    Szóval ameddig ilyen a hálózat nem vagyok hajlandó fizetni ezért az extráért, de lehet így most teszek egy próbát a hibajelentéssel hátha nem ráznak le újból.

Új hozzászólás Aktív témák