Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • snyper990

    őstag

    válasz RVR400 #139695 üzenetére

    Tudom, hogy sok felhasználót nem érdekel. Az okát nem teljesen értem, de álmatlan éjszakákat nem okoz. :) Ez az „akár jól is meg lehetne csinálni, de jóvanazúgy” mentalitás sajnos eléggé elterjedt Magyarországon, együtt kell tudni élni vele.
    Úgy sejtem, ez nagyjából egybeesik azon felhasználók táborával, akik a másfélszeres árat triplának értelmezik, a nem optimális működést meg szarnak.
    Aztán ha valami egyszer csak nem úgy fog működni a nem a célnak megfelelően kiépített hálózatukban, ahogy ők azt gondolják, nem fogják érteni, miért, úgyhogy teleoffolnak egy kb. random topikot a nyűgjeikkel, aztán puffognak, hogy mások nem tudnak segíteni a gondjukon-bajukon. Elég példát láttam már rá. (Pedig saját maguk is el tudnának indulni a hibakeresésben, ha például feltelepítenének egy programot, amit amúgy sosem használnának. Bár a probléma forrása nem a hálózatukban keresendő...)

    Na de nem kell túlgondolni a dolgot. Kérdeztek. Válaszoltam. Te is. Mindketten olyan választ adtunk, amilyet kapni szeretnénk. A többi meg csak szimpla vélemény- és hozzáállás-eltérés. :)

Új hozzászólás Aktív témák