Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 0xmilan

    addikt

    (#653) Wa2x_ Köszi, őszintén szólva nem tudom. Nekem üvegnek tűnik, de miből derül ki pontosan?

    (#654) paperboy Nekem is a levelesek és a légy, rovar tetszenek legjobban. Utóbbiakat talán jobban is értékelem olyan szempontból, hogy nehezebb róluk jó képet lőni, mert nem statikus a téma. Múltkor pl. méhet akartam lőni, de kb. olyan gyorsan mozgott, mint a halak (guppy) Szóval nekem úgy általánosságban a rovarosok jobban bejönnek.

    (#656) BigBlackDog Lencsével tényleg nehéz még a kompozícióra is figyelni, kropolással viszont még a szélek torzulása is némileg csökkenthető, szóval megéri.
    Az első szerintem teljesen jó, főleg kicsiben, nagyítva már előjön a Sony-féle fekete pöttyös képregény effect. A pad meg a folyó talán túlságosan is a szélekre csúszott.
    A másodikon nekem kicsit túl sok a HDR, feltéve ha van rajta. Ráadásul középen van a horizont. :P
    Az utolsó tetszik a legjobban az átszűrődő fénysugarakkal!

    (#663) pucz Ez nekem kicsit erős, a bal oldalon "szét is pixelezte". Itt pont jó lett volna többet mutatni a felhőkből valahogy így, mert a majdnem teljesen fekete előtér nem túl érdekes.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák