Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hequila

    őstag

    Nabasszátokmeg, végünk. Nem lesz több munkánk, ha ez az infó eljut mindenkihez. Valahogy halandókhoz került a titkos módszerünk, amivel le tudtuk őket húzni... :S

    " Bekapcsoltam a laptopomat. Majd se kép se hang, azt láttam hogy bekapcsolt állapotban maradt, de vaksötét a kijelző.. próbáltam kikapcsolni, sikertelenül. Hm, mondom a 7 hónapos laptop lehet szervízbe szeretne menni? Gondolkoztam, mitévő legyek? Átfutottak a következők a fejemben: pánikba eshetnék, lehetnék ideges, esetleg földhöz is vághatnám a laptopot mérgességemben.

    Ezeket elvetettem, maradtam a thétánál

    Felmentem thétába, és kértem a Teremtőt, hogy a lehető leghamarabb javítsa meg a laptopomat, és a lehető legkevesebbe kerüljön. Megkérdeztem mi a baja? Az jött, hogy valami érintkezési probléma. Ezután elmentem futni.

    Hazamentem, gondoltam csak ránézek a laptopra, mi újság vele. Elkezdtem nézegetni, majd olyan intuíció jött, hogy fordítsam meg, ott találtam két pöcköt, és kinyitottam a -gondolom én - akkumulátor részét. Ettől kikapcsolódott a gép, majd bekapcsoltam, és most rajta írom e sorokat

    Technikai érzékem nem tartom jelentősnek, szóval ezúton is köszönöm a Teremtőnek a megoldást

    Theta Healing "

    ''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

Új hozzászólás Aktív témák