Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrCsiT

    addikt

    válasz Rick4 #18035 üzenetére

    Úgy emlékszem - és ha visszaolvasok, igazol - ezt írtam a hsz elején(nem neked):
    "Ebben azért valaki - akár Te, légyszi - segíthetne, hogy jól gondolom-e, hogy ez ad valami védelmet"

    erre az a szakmai válaszod, hogy
    "meg nem kapod a sorstól a magadét... Persze csináld csak, szerencsére már nem sok megoldás van amiről beszélhetsz még, " - ez hol szakmai, kérlek, magyarázd meg?

    meg, hogy
    "vannak, akik verőfényes napsütésben szoktak csak vinyót a fiókból elővenni." -ez nem paranoid kicsit?

    és hogy

    "aztán végre csak leszállsz a témáról." - lol..bocs, hogy érdekel, hogy valamivel kapcsolatban milyen lehetőségek vannak. Boldog ember lehetsz, ha/hiszen Te már mindent tudsz.

    Az én hsz-emben, úgy gondolom jól elkülöníthető volt,hogy mi a kérdés, és mi az - amit a kissé paranoiás eszmefuttatást kifigurázva- poénnak írtam.(megfelelő jelekkel jelöltem is.)

    Hol van a nagy szakmaiságod, ami alapján ezt a stílust tolod? Nekem az ezek alapján nem jön át, elnézést..

    Mellesleg, akkor, ha minden azonnal tönkremegy a környéken, akkor vagy
    - marha kevés villámcsapás van Mo-n;
    - vagy szénné hallgatják, mert kb. 3-4 esetet hallottam 30 év alatt, ami arról szólt volna, hogy villám miatt tönkrement valami: hardver, műszaki cikk, akármi..

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

Új hozzászólás Aktív témák