Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Golota

    aktív tag

    válasz ronin s8 #87207 üzenetére

    1) Kifizeti. Majd nézd meg hányan hajlandóak úgy küldeni, hogy nincs még a számlájukon a pénz. A legtöbb Rolex eladó eleve nem fog paypallal elfogadni semmiféle tranzakciót, pont azért mert drága és mert kijátszható a rendszer.

    2) Lehet, de ettől még elég sokan megszívták már így, tehát továbbra is erősen kétlem, hogy a Rolex az kivétel lenne. Érdemes elolvasni. De persze ez velünk nem történhet meg, itt mindenki első blikkre vágja, hogy 100% eredeti Rolex az...

    3) Olyan nem fordulhat elő, hogy valid számokat küld, de az óra, amit megkapsz, az nem azonos az átküldött paraméterekkel. Járműveknél rendszeresen szívattak meg így embereket.

    Nem vagyok egy Rolex expert, nincs Rolexem, valószínűleg nem is fogok venni soha. Ettől függetlenül az ember azért nyitott szemmel jár és ha sokszor azt látja, hogy olyanok, akiknek nagyon komoly gyűjteményük van (valszeg néhánynak komolyabb, mint az összes fórumozóé együttvéve) azok azzal kezdik, SOHA ne rendelj a neten keresztül, főleg ne az EBAYről, akkor elgondolkodik rajta. Mondjuk nekem nem fáj, hajrá, lehet rendelni a Rolexet az Ebayről. Őszintén remélem, hogy nem vágnak át benneteket, mindössze arra hívtam fel a figyelmet, hogy egy ennyire gyakran hamisított, nagy értékű márkánál én nem utalgatnék millió környéki összegeket ismeretleneknek, még paypallal sem.

Új hozzászólás Aktív témák