Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zebu

    addikt

    válasz Traxx #779 üzenetére

    Doxa tudtommal nem a legjobban megkonstruált óra. Tömegtermelés áldozata lett. Úgy vettem észre leginkább csak Magyarországon cseng jól a neve, de nem egy ismert és megbízható márka.

    Edox-szal nekem ugyanez a benyomásom. Volt egy automata Edox-szom és elég megbíhatatlanul működött. Hav +2,3 perc. Ez kissé sok volt. Végül a zafír ellenére sikerült összetörnöm, szóval letettem róla. Szervízbe visszaküldtem, erre kristályüveget raktak vissza bele. Akkor megint vissza lett küldve, akkor meg valamerre elkeverték, igaz nem is bántam, mert választhattam egy másikat hasonló értékben helyette.

    Én is tutira inkább a Tissot-or venném. A PR50 ráadásul olyan letisztult, hogy nem unod meg, tutira megállja a helyét később is :)

    Nekem most egy Certina-m és egy Doxa-m van. Az egyik inkább "sportosabb leasure&pleasure" :D a másik egy bőrszíjas klasszik, ha inget kell felvenni!

    Régóta vágyom egy Monaco-ra, de meg kell húzni a nadrágszíjat ha belecsapunk.

    szerk: Jah még annyi, hogy az első elemcsere az mindig ingyenes :) Ideális esetben 2 év, de ha a kirakatban járatják az órákat akkor a fene tudja. Apámnak karácsonyra vettem egy elemes Tissot Chrono-t és 1 hónapon belül lemerült..... széééééép nem mondom!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák