Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • skx007

    csendes tag

    válasz hercsi #59602 üzenetére

    Több helyről is vettem, eleinte ebay-ről, vegyes tapasztalatokkal, volt ami bejött, volt ami nem, a jókat nem jegyeztem meg, így innen nem tudok ajánlani.

    Boltok, ahonnan az elmúlt években vásároltam:

    gnomonwatches.com - 6-7 darabot vettem, jó minőségűek, gömbölyített fém szerelékek, puha anyag, viszont a lyukak 2-3 hónap után elkezdetk kitágulni, viseltessé válni

    10watches.com (DAGAZ) - 1 Zulut (Xulu) vettem, jó minőségű, de merev, rideg anyag, szinte dörzsöl

    timefactors.com - 2-3 db-ot vettem, jó minőségű anyag, valamivel merevebb, mint a gnomon-é, de nem zavaró, varrott, csak matt, szögletes szerelékek

    natostrapco - innen vagy 8-at vettem, jó mennyiségi kedvezményük van, ez egyik legpuhább, legkényelmesebb szíjaim tőlük vannak, van náluk ragasztott és varrott is, tartósabbak, mint a gnomon.

    Értelemszerűen a rideg, durvább Nato, Zulu szíjak tartósabbak, de nekem kényelmetlenebbek is. Néhol lehet venni heavy duty NATO-t is, amielyek 1,75 mm-esek, szemben az átlagos 1,2 - 1,25 mm-el. Nekem a Zulu szíjak nem jöttek be, más pedig inkább azt szereti.

    Ezektől nem vettem, de WUS-on ajánlottak:

    strapshop.co.uk, strapcode.com

    Röviden ennyi.... :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák