Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz tboldi #266436 üzenetére

    Ez a gen1 samu óra: ~46(47?) x 56 mm, amit a gyári hosszabb szíjjal éppen elszorítja a csuklómat és a képen még csalóka is, mert alul nem látszik a csuklóm az nagyon durván 7,5~8 cm széles :D Sajna amiket vettem hozzá aliról mind elszakadtak az évek alatt, már csak a gyári fekete maradt. :B Ha olyan laza lenne a szíj, ahogy a hagyományos óráknál kellene lennie, akkor még kisebbnek tűnne :D


    Autós topik: anno ösztönzés gyanánt megfogadtam, hogy amíg nem állítom újra talpra a kis RSt, addig nem nézek fel oda. Volt vele egy kisebb balesetem, ahol szerencsétlen szögben, kis átfedéssel elértem az előttem lévőt, így bár szerkezetileg nem volt olyan nagy a csatt, de elmentek a légzsákok, kellett találnom egy donort, főleg, hogy az RS elemek önmagukban kb. GTKt adtak voln, stb. és igazából 2022.08.01. óta így van: [kép] , csak egy vezető oldali légzsák kell bele, de időm nincs rá, meg, hogy a lakatosokat basztassam, hogy fejezzék be. :D

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Új hozzászólás Aktív témák