Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FLx

    addikt

    válasz TechN7ne #234401 üzenetére

    Tudod, az a baj, hogy hiaba adunk neked tanacsot, ugyse fogadod meg, mert a fejedben van egy szerinted meno marka, amit a kezeden akarsz latni, es hiaba mondjuk, hogy ertelmetlen, azt fogod venni. Ezzel amugy nincs baj, mert amikor en Rolex-et akartam a kezemen, hiaba ajanlottak sokkal jobb GrandSeiko-t, Rolex-et vettem. Csak akkor erdemes ezt magadnak is beismerni, hogy masoknak akarod mutogatni az orat. Ennyi a tortenet.

    Ha majd hordod par hetet, honapot, ra fogsz jonni, hogy nulla az ertelme a dolognak, mert senkit nem erdekel, senki nem ismeri fel rajtad, semmit nem tesz hozza a stilusodhoz es foleg nem ahhoz, hogy milyen ember vagy. Vagy majd rolad is pont azt fogjak gondolni amit pl. te gondolsz a Rolex-et viselo emberekrol, hogy a senkiknek is az van. Biztos en is az vagyok, amikor azt hordom. Ezert ma a Tudor-t fogom felvenni amikor megyek ebedelni. :)

  • Nimda

    addikt

    válasz TechN7ne #234401 üzenetére

    Nekem van 8, +1 sportórám. Az utóbbit kivéve ékszerként tekintek rájuk, nem az aktuális trendet követem, mindig azt hordom, amihez éppen kedvem van. Egy picit azért az alkalomhoz is illőt persze. Amikor kiválasztottam őket, nekem is nehéz volt a döntés, ezért úgy döntöttem, minden japán márkából beszerzek egyet (kvarc, mechanikus vegyesen). Aztán persze lett több is egy adott márkából, így igazából elmondhatom, hogy minden eziránti vágyamat kielégítettem, az óra éhségem pedig elmúlt. Vannak persze új típusok, amikre fájhat a fogam, de nem jelentősek, tudok nélkülük élni (egy Bulova Lunar Pilot Moonwatch azért még hiányzik a repertoárból :) ). A japán órákkal nem nagyon lehet mellélőni, szerkezetileg megbízhatóak, itt már valóban csak az egyéni ízlés számít, meg hogy mire van szükségünk. Az árfekvésük annyi, amennyire megengedhettem magamnak. Szerintem nem kell ezt túlgondolni, de azt elismerem, az első az mindig nehéz választás, pláne ha drága lesz.

    Egy svájcit én is beakartam szerezni még az elején, de gyorsan elengedtem. Ha már lesz pár órád, és sokat foglalkozol velük, egy idő után tuti átformálódik az elképzelésed az órákról.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák