Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Polarstar

    nagyúr

    válasz zoarden #231397 üzenetére

    Elszámolták magukat. Arra gondoltak a kezdetek kezdetén, hogy a Meranom a projektbe 100% beleáll. Hát nem! Mivel nekik a tervek megvannak a 70-es évek végétől, felújítják és valamikor majd gyártják az eredeti, de frissített amphit.
    Itt állt meg a projekt!
    Az oroszok nem adták át a akrilos tokot a whatchuseek csopinak. Tehát azt nekik kell megtervezni zafirral, mert a k. Kincsik már nem utaznak akril üvegben!
    Természetesen elkövettek a tervezés és proto közben hibákat! Már a harmadik tervnél tartanak.
    Ugye ismert, hogy az orosz Amphinél a nyomás növekedésnél az üveg befeszül és megoldja a tömítést... Zafirnál a nyomást el kellett vezetni, és igen, a tesztpéldány eldurrant.
    A projekt jelenleg úgy áll, hogy a tokközép az kinai, a zafír kinai, a szerkezet, számlap, mutatók, belső lünetta és a hátlap orosz. Az orosz lümefesték helyett super-luminova lesz.
    A végszerelés orosz lesz.
    Szóval jól lesz, meg hasonló a kivitel - de mégis új és friss lesz!
    Nem vagyok oda a zafirért, de hát ez van.
    Azt szerettük az akrilban, hogy rugalmas, javítható. A zafírt ha odabasszuk egy demszki oszlophoz, annak annyi! Az orosz amphi lepattan erről. Tudom! Tanusítom!

    Naszóval én ezt nagyon várom már. Nem most kezdték de már szeretném kézbe. Elvégre decemberre igérték tavaly.

    Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

Új hozzászólás Aktív témák