Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csigusz 1

    aktív tag

    válasz csabi84bana #231212 üzenetére

    "Használtan", de teljesen karcmentesen, új állapotban vettem meg, némileg olcsóbban, mint a legolcsóbb hazai ár. Dobozzal, búvárpalackkal, gyári kaucsuk szíjjal, minden tartozékkal, plusz a rajta lévő shark mesh szíjjal.
    Kitöltött nemzetközi gari-könyvecske, német webboltos számla, ami szerint tavaly január végén vették.
    Ha éjjel is rajtam van, 9 másodpercet késik naponta, ha leveszem éjszakára, akkor kicsit kevesebbet - de még nem akarom állíttatni, mert a volt gazdája szerint talán 4-5 alkalommal viselte - még bejáratós a szerkezet.
    Jó a lume, reggel 5-kor is biztonsággal le tudom olvasni az időt róla.
    38 óra körül van a mért járástartaléka. Amikor lejárt állapotban felvettem, szinte azonnal elindult.
    Méretre is pont jó a csuklómra, a formája meg már 20 éve* is tetszett, amikor megláttam először.
    Szeretem, hogy a korona nem nyomja a kézfejemet - igaz ez a többi órámnál sem zavart, megszoktam már.

    Régóta gondolkoztam már egy ilyen órán, de "használtban" vagy túlárazott, vagy nagyon lestrapált órákat láttam eddig csak.

    *ez csak hasraütés-szerűen írtam, mert nem tudom, hogy mikor jelent meg ez a típus - de már nagyon rég volt. :)

    [ Szerkesztve ]

    My name is Biga... Csigabiga! :D

Új hozzászólás Aktív témák