Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mufi

    senior tag

    válasz dzsi23 #229732 üzenetére

    Fantasztikusak ezek az órák. Hát képzeld, miután öregapám itthagyott minket, mentünk takarítani a házba meg lomtalanítani, találtam egy régi Raketát, vastag, fekete számlapos volt, úgy örültem neki mintha valami kincset találtam volna. Aztán egyszer megismerkedtem édesapám egy ismerősével, akinek szintén Raketa karórája volt, de az már újabb, modernebb, sokkal vékonyabb volt eszméletlenül megtetszett, aztán ahogy egyre több időt töltöttünk együtt a munkában mindig mondtam neki, hogy az az óra a kezén Pusta bá egyszer az enyém lesz :DDD Erre mindig csak azt felelte, hogy "ezzel együtt fognak bekaparni, ezt viszem magammal". Jókedélyű, vicces, nyugdíjas éveit elő bácsika volt aki 40+ évet dolgozott suszterként. Mondhatom hogy a térdén kalapálta a cipőket, ami öregségre meghozta gyümölcsét, nem volt elég a sok más betegsége még a víz és kezdett húzódni a lábaira. Aztán kórházba került, sokáig ott volt, apukám rendszeresen látogatta, én is szerettem volna de fater azt mondta már "nem ő az" és van, hogy őt sem ismeri meg már a Pista bá...hát képzeld el, apám egyszer mikor hazajött a kórházból elég szomorú volt, hát azt hittem baj van, de szerencsére akkor jobban volt egy kicsit a Pista bá..apám nem mondott semmit, csak odajött és letett valamit az orrom elé...Pista bá elküldte az óráját... :O
    Azóta azt az órát elvittem szervízbe, csilivili órát cisnáltam belőle....és költözéskor nyoma veszett :W
    Ezzel a bűntudattal kell élnem...vagy költözéskor, vagy autómosóban a dolgozó marta el....
    Naszóval, öregapám órája is letűnt, lehet nem kellene órát vennem, hajlamos vagyok elveszíteni azokat....

    Papám órája ilyen volt:

    Pista bá órája meg ilyen:

    Megfogadtam, hogy amint találok belőlük szépet azonnal lecsapok rájuk, hogy így őrizzem tovább ezt a történetet. Nem drága órák, de a történet ami mögöttük van az értékes.

    Ezeket nézegetem még de ezek már más kategóriát képviselnek:

    Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

Új hozzászólás Aktív témák