Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pézoli

    csendes tag

    válasz norbertb88 #21297 üzenetére

    :C
    magyarázzátok azt,ami egyértelmű, ráadásul senki nem buzdításként-esetleges "magyarázatként" beszélt egyesek vásárlásáról-ne adj' isten gyűjtési lázáról...
    mivel nem létezik gyári "replika" ,ezért evidens, hogy minden(gyári logóval ellátott)ezeken felül csak hamisítvány-ezt SENKI nem vonta kétségbe, de regényt írtok saját magyarázatotok köré,holott nem is volt kérdéses....
    "Ráadásul jött a gagyik létjogosultságával, h gyűjtők stb......SZOVAL INKÁBB FELADTAM A DOLGOT! :Y"
    ezt külön megmosolygom, mert arról próbáltam beszélni, hogy mindezektől függetlenül akadnak,akik megveszik, mert legalább HASONLÍT az álomórájukra.
    "foggalmam" sincs róla???! :C
    CSAK svájci órákat vásárolok, attól, hogy nem "szemetelem" tele a topikot kommentekkel, még nem vagyok babaagyú betokosodott btk-szakértő...

    amúgy kezdem érteni,szerintetek aki csóró,az vegyen Casio-t,meg Citizen-t(ha nem tetszik,akkor is!!!), vagy gyűjtögessen másfél millióig,amíg meg nem vehet egy Vacheron-t,mert neki annak a "hordó formája" jön be-hagyja a gagyi másolatokat,úgyis büntetendő(lenne, ha vki nyomon követné),meg messze van az eredeti szerkezetétől-minőségétől.... :C

    [ Szerkesztve ]

    Roger Dubuis. 100% Poíncon de Geneve.

Új hozzászólás Aktív témák