Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jenne

    senior tag

    válasz Spet #207430 üzenetére

    Nem így van!!! Visszaútasítom a rágalmakat!
    Azonnal, gondolkodás nélkül megvettem volna azon az áron amennyiért eladó lenne, de...Volt egy érzésem, hogy esetleg nem lehet-e hamisított az óra? ebay-en látni szépen hamis Tissotokat...sajnos.
    Kértem képeket, saját képeket az óráról. Amiket küldött, azokon mindegyiken sárga színű a tok, réz sárga(!) és nem az a rózsa arany szín! Eléggé eltérő egymástól a két arany szín. A másik, hogy kértem a csatról is képet, mert az eredeti Tissot csatja az pillangócsatos és a csatból kidudorodik a 'T ' jel. Elsőre internetes képeket küldött, majd aztán többszöri kérésemre, egyet ami viszont tüske csatos volt és Tissot az bele volt gravírozva a csatba.
    Na akkor tehát : arany draga tesokam, mennyit is endű a felébű..?

    Az alapkérdésem az volt/lett volna, hogy az a rose gold színű nemesacél tok az mitől ilyen drága? Mivel hogy csak egy PVD bevonat = ami egy elektronikusan vezérelt, vákuumban létrehozott és reprodukálható kémiai-technológiai folyamat, és a bevonat és az alapfém(acél tok) között adhéziós kötést hoz létre.

    [ Szerkesztve ]

    A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

Új hozzászólás Aktív témák