Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ciryl65

    csendes tag

    válasz 5-ös kezelő #187445 üzenetére

    Örömmel olvasom, hogy megérkezett a várva-várt "készlet", benne a réztokos Kommandirszkie órával.
    Köszönöm, hogy nem felejtetted el az ajánlásomat ezen órák kifejezett előnyös használata felől! Nekem három ilyen órám is van. És minő véletlen, közülük van olyan számlapos is, amelyet te rendeltél, és megkaptál, azzal a különbséggel, hogy a lünetta az enyémen nem kagylós kiképzésű, hanem sima, és kék nato szíjjal kaptam. Szerintem is nagyon szép. Gratulálok, használd egészséggel!
    Erre az órára azt írják, hogy 3atm-s, azaz csak cseppálló, de én kipróbáltam egy dolgot. Egy halvány szilikonzsírral bekentem a fém hátlap azon részét, amely érintkezik a gumitömítéssel, a korona, és a hátlap csavaros részével is így tettem, hogy könnyebben lehessen mindkettőt rácsavarni. Majd beletettem 1 órára (képzavar!) egy pohár vízbe. És láss csodát, egy cseppnyi víz sem került az órába! Vagyis a plexin keresztül sem szivárgott be a víz. Persze ezt mindenki csak saját felelősségére csinálja, de én ezek után bizton mernék úszkálni benne.

Új hozzászólás Aktív témák