Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csabulaxi

    senior tag

    válasz Empsepo #184659 üzenetére

    baromira vágytam rá, kibasz@t jó fotókat látok róla a neten, kicsordul a nyálam rá, kívánom és közben ezt tartom a legjobb ár érték alternatívának a formához
    megkapva majd elolvadok, kézbe véve szép fényes nehéz, stimm
    jobban megnézve azért szaporodnak a negatívumok, amit nem értek más miért nem tesz szóvá (csak nem az eladhatóság, értékállóság nimbuszának lerombolása miatt)
    -a lünetta éle, recézése nagyon gáz, szinte vágja az ember bőrét
    - a kerámia lünetta betét úgy csillog, hogy semmi sem látszik rajta a számokból és közben vakít, rosszul leolvasható a számlap is ezért
    -a fémszíj csatjának a biztosítóját felpattintani, éles, vág, majd letöri a körmöm
    -el áll a csuklómon, nem szép oldalról a tok formája
    -nem tetszik az edlinknél, hogy a belső szem kezd el fordulni, erről teszek majd be fotót, de szerintem nem fogok beférni a szerkesztési időbe
    -kiesik a szíjból egy csavar
    -nem tudok túllépni, hogy nincs sorozatszáma!!

    -és ez már csak az én nyűgöm, hogy több mint 1 év rádiós óra után nagyon gáz, hogy havonta 5 percet utána állítsak, nem merem nem hordani,(másikat is viselni) nehogy újra be kelljen állítgatni

    az a helyzet, hogy imádom a kvarcokat, hogy nem kell buzerálni állandóan és 5 évente idegállpotba (Mónika) kerüljek, hogy az országban található és ajánlott 5 órás közül melyik vállalja el
    ez akkora bizalmi kérdés lett mára itt fórumon, hogy rossz is belegondolni,mi lesz pár év múlva, mikor a mai gyerekek már csak a telefonjukat simogatják, mikor fog 10 évente megszületni az órás messiás aki majd kezelésbe veszi elérhető áron az unokáinkra hagyandó mechanikus szerkezeteket

    szülinapomra kaptam, örök emlék, megy a dobozába, vigyázok rá, nem eladó!

    azt meg félve, írom remélem nem látja senki sem :DDD , hogy nem hittem volna, hogy azt fogom gondolni, de tényleg az az érzésem , hogy egy kínai klón van a csuklómon

    [ Szerkesztve ]

    "A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

Új hozzászólás Aktív témák