Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • g0n21

    senior tag

    válasz WiZARD #169244 üzenetére

    A tokfülek köze ahol a fémszíj van, és a korona alja szerintem más téma, de ha ez kell hogy pont legyen, akkor legyen. Legalább már a kezdetek óta így van, nem csak most kezdték. (de tényleg, azért értem az indítékod, de b.szki, ez két nagyon különböző fail)

    "végül" nem lett rossz? Svájci óraiparban bétát árulni - lazán megérdemeltek volna egy nagyon sok évnyi bizalomvesztést. Ebben az iparban ezt így nem lehet.

    Nekem személy szerint nem számít. Technikai adatokról beszélgettünk, és leíró jelleggel.
    Nem tudom szedtél-e szét már órát, mert erről sosem beszélgettünk, akkor tudod, hogy szép variálgatásokra lehet szükség a csapágylemezen két rugóház esetén, az pedig nagyon drága tervezőmunka. És van egy érzésem, hogy kényszerből lett két rugóház, nem a dizájn miatt..

    Hogy a két Omega werk között milyen oksági összefüggés lehet, ami miatt az egyik kevesebbet leng, azt nem tudom, érdemes lehet őket megkérdezni.

    [ Szerkesztve ]

    Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

Új hozzászólás Aktív témák