Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • phranxinatra

    aktív tag

    válasz resool #163787 üzenetére

    Ebben sok igazság van, pl. a no date Sub (ami valójában A Sub) nekem is jobban tetszik a dátumosnál, ráadásul még olcsóbb is lett volna egy ezressel, csak egy mindennapi órán számomra nélkülözhetetlen a dátum, és ezzel szerintem sokan mások is így vannak. Ebben az esetben a funkcionalitást helyeztem előtérbe. Második órának már simán bevállalnék egy dátummenteset.

  • WiZARD

    addikt

    válasz resool #163787 üzenetére

    Szerintem egy 6 óránál lévő dátum nem rondít bele a szimetriába.
    A 3 óránál lévővel egyetértek, tényleg elrontja. Bár ezen is lehet javítani, ha van valami kis index, de amikor egyáltalán nincs, ott számomra nagyon hiányzik.
    Ezt nem azért mondom, mert a Rolex így csinálja, de azoknál szerintem sokat javítana, főleg SD4000nél, ahol el is férne... Küklopszon semmi se segít, az nagyon felborítja a szimetriát.
    Na meg a hiányzó lume is fura képet ad sötétben.

    (Most át is gondoltam az óráimat, és szerintem mindegyiken egész jól van megoldva a dátum ebből a szempontból.)

    Mondjuk én jól megvagyok dátum nélkül, nem igazán hiányzik, amikor dátummentes óra van rajtam ;)

    Ma voltam a Seiko butikban, próbálgattam pár GS-t, illetve üveg mögül megcsodáltam a nagyágyút(SBGD001), de azt nem kértem el, más liga, minek nézegessem.
    Továbbra is a Snowflake a nyerő. Bár volt még ami tetszett, de az "csak" hi-beat volt, és SD-t akarok. SD-ből meg hiába volt szép a többi (SBGJ003G/SBGJ001G), a Snowflake-kel nem tud versenyezni külsőre, és a sötét számlappal kicsinek is hatott(SBGE011). Bár az acél jobban tetszik mint a titán, de ezen talán sikerül túllépnem...

    Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

Új hozzászólás Aktív témák