Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • g0n21

    senior tag

    válasz Mercutio_ #130435 üzenetére

    A Seikoban (még az átépítés előtt) minden szarért kértek pénzt. Kértek volna, ha adtam volna. Amikor meglátták az SKX-en, hogy japán verzió, és nem maláj, onnantól kezdődött a fillérb.szás, mert tudták, hogy nem tőlük lett véve. Fémszíjra kértem tőlük ajánlatot, mondták, hogy lenne 30% kedvezmény, de mivel nem tőlük vettem az órát, nem adnak, a listaára meg 23ezer. De a szájukat azt húzták.
    Amikor a 6138-8020-szal mentem be, amin egy szem karc nem volt, a werk frissen szervizelve Dzsana által, csak egy nyomorult nyomáspróbát kértem, ehelyett szétfikázták az órát, és ment a szájhúzás, hogy ki az, aki ezt csinálta... (az óra 40 éves létére +4sec/nappal járt...) Aztán amikor a lehel téren 3000-ért nyomáspróbázták az SKX-et...
    Ehhez képest Andrássy Orexben O+A-t, meg Vörösmarty téri Rolexben mindent megnéznek (vízállóságot, lengésszöget, állapotot,stb.), nem kérnek pénzt, valamint a legfurcsább: kedvesek, és segítőkészek. Mert ez úgymond "benne van a vételárban". Nyilván nem lehet kapni sky-on 40-50%-os áron :) de ez túl off. Val'szeg ezért untam meg a japánokat. A leírt pozitívumok nyilván vonatkoznak Babósra, Rogersre, stb, saját tapasztalatot írtam le.

    [ Szerkesztve ]

    Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

Új hozzászólás Aktív témák