Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mariner

    tag

    válasz young78 #9800 üzenetére

    Az új technilógia kifejlesztéséért maximum respect de,hogy ez az új technológia azon vérezzen el,hogy beázik az óra szerintem vicc.(ez az óra kinézetre búvár-kategória,vastag tokfallal,több tömítést is el lehetne helyezni1-1nyomógombnál,vagy a korona tengelyénél,bár 1is elegendő jópár 100m-es óránál is.Az üveg és a hátlap tömítése szintén nem ügy)Attól a márkától főleg,amelyiknek a régebbi,legolcsóbb típusai(pölö: PR50)is kivállóan bírták az úszást (ha Tissot márkaszervízben végezték az elemcserét tömítéscserével stb).Gondolom a gyár vezetői tettek fel néhány kérdést a tervezőknek amennyiben tényleg előfordultak(rendszeresen)beázások ilyen tulajdonképpen semmi igénybevételtől.Egy új technológiánál még jobban oda kellene figyelni,hogy egy már régen és több óratípusnál megoldott(vízállóság)probléma ne fordulhasson elő.Ha mégis előfordul akkor a minimum(szerintem),hogy díjmentesen javítsák az órákat,az időközben kiderített típushiba elhárításával.Nem példanélküli ez,a magyar Swifteknél volt a közelmúltban a lengéscsillapítónál hasonló akció.Egy patinás óramárka a nehezen kivívott elismerését nem kockáztathatná meg ilyenekkel,hogy a vevővel fizetteti meg a kezdeti gyerekbetegségeket amik természetesen előfordulhatnak.Milyen érv is szólhat akkor egy drága Tissot megvétele melett,ha nem garantálják a minőséget?A hamis termékek ellen is ez az egyik fő érv,hogy senki nem vállal rá garanciát...Eszerint a márkásra sem??

    más:A Patek lehet,hogy még csak nem is cseppálló,bár típus nélkül nem tudok nyilatkozni(750000Euro-s nincs az előttem lévő katalógusban,szóval,lehet az a műtárgy kategória),de abban biztos vagyok,hogy akkor nem is írják rá a tokra,hogy 30m-ig vízmentes.Aki ad magára az csak azt írja rá amit minden körülmények között szavatolni tud és ha kiderül,hogy mégsem,akkor kártalanítja a vásárlót.

    [ Szerkesztve ]

    MZ/X jelentkezz!

Új hozzászólás Aktív témák