Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #24334592

    törölt tag

    válasz Mr. Deluxe #87686 üzenetére

    kiváló választás :DDD ;] viseld sokáig egészséggel. Nagyon bírja a gyűrődést! A ház hamar mikrokarcos lesz, az üveg viszont örök darab.

    mintha magamat látnám. Ha nem titok, milyen valutában és mennyit szurkoltál le érte?

    Az enyém anno egy szerb gyűjtő vitte el 4500 frankért. Fájt is a szívem :(((

    (#87687) Zozzer888 röviden: megölt a munka az elmúlt 8 hónapban...Szóval a vállalkozósdit hagytam, nem az én világom, habár a pénz jó volt miután belejöttem. Marad a suli projekt, némi újratervezéssel. Itteni pecsétes suli lesz, ami az álláskeresésnél nem egy utolsó dolog. Aztán jó volna hamar összekaparni eg automatára valót :D

    (#87689) Tempus Fugit rolexnél rengeteg a csicsás modell, nehéz szolidan visszafogott és minimál stílusút venni...Amit hiányolok tőlük, hogy nincsenek az elegáns órák vonalán egy darabjuk se, pl. egy fasza bőrszíjhoz idomuló, lapos és elegáns darab. F.sza a rolex, de a marketingjük még f.szább :)...

    (#87699) Mr. Deluxe az lehet, h belépőszint, de elég jól hypeolt márka. Mindenhol feltűnést kelt. Először tök jó péniszhosszabbítónak is, aztán zavaró, ha nem csak olyan körökben mozogsz, ahol ez ok. Amikor elhagytam St. Moritz-ot, inkább több volt a gond vele, mint nem. Nézték, forgatták a csuklóm. Átlagsvájci (a spórolós, amelyik ezt a pénzt inkább -helyesen- elnyaralja) nem költ ennyit órára. A felső 10% meg nem ilyet vesz, mert mondjuk havi szinten 6-10 ilyen árát keresi meg...Szóval a rolex jól megtalálta a wannabe-k piacát a cuccaival. A svájciak amúgy breitling és társai szintél megállnak, akinek meg minden mindegy az 80-100-200.000+ (whatever) órákat vesz. Kínai nyaralók dettó. Bár ott is megtört a trend, régen menő volt drága órával mászkálni, csakhát a kínai apehnél feljelentőzni ott is divat lett, így mindenki páncélba rakta, úgy meg már nem annyira érdekes...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák