Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sholom

    tag

    Sziasztok! Vettem végül 3. órának egy Fossil Nate-et. Nagyon megtetszett hogy 50mm-es, a többi órám kisebb. Egy jó nevű, több bolttal rendelkező órás hálózatnál vettem. Másnap vettem észre hogy a másodperc mutató két percmutató közé ugrik! (Ha így érthető, szakszavakat nem tudok. Magyarul amikor ugrik a másodpercmutató akkor nem a vonalra mutat, hanem két vonal közé. 12 óránál is pl. nem egyenesen áll meg hanem madjnem 1 percnél). Gyakori hiba ez? Nézegettem videókat, képeket és mind jó volt, nem olyan mint az enyém. Nagyon idegesítő! A központi üzletet felhívtam, ahol próbáltak meggyőzni hogy mit akarok én ilyen árkategóriában, ez csak egy divatóra ne várjak tőle svájci minőséget, ezek géppel készülnek, ez természetes ilyen árnál! Hát én még a leggagyibb kínai hamisítványnál sem láttam ilyet! Utána hívtam az üzletet ahol vettem. Először megpróbáltak meggyőzni hogy lemerült az elem, majd arra akartak rábeszélni hogy vitessem szervízbe az 1 napos órát! Nem mentem bele, nem azért vettem hogy 1 nap után szívjak vele meg buherálva legyen. Utána azt ígérték hogy mivel 3 napon belül van a vásárlás, kicserélik ugyanolyanra csak nincs most nekik készleten. Pénteken menjek be érte. Nemsokkal később hívtak újra hogy a tulajdonos leszólt hogy ne vegyem fel péntekig az órát, bármilyen sérülés lesz rajta akkor szóba sem állnak velem és majd akkor megvizsgálják és eldöntik hogy jogosult vagyok e bármire! Péntekre viszont kifutok a törvény által adott 3 nap csere vagy pénzvisszafizetési lehetőségből, így gyanítom hogy arra játszanak a pénteki nappal hogy ne kelljen vele semmit csinálni.

    Tudtok erre valami okosat mondani? A fejmosást nem szeretném kérni, tudom hogy nem egy Breitling a Fossil, nem is vártam tőle sokat, de azért az hogy közre ugrik a másodpercmutató azért durva. Mit kéne csinálnom, járt már valaki így?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák