Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Deskdiver

    senior tag

    válasz entropy #70858 üzenetére

    Milyen burkoltan szummáztad az Apple mérnökeinek munkáját. ;] Én nem sarkítanám le ennyire a véleményemet kézzelfogható tapasztalatok nélkül. Majd 2015 elején, ha boltokban lesz a cucc és összefogdoshatom. Tény ,hogy nem ülünk seggre már egy ideje az élvonalbeli gyártók termékeitől.
    Szerintem magasabb lett a emberek ingerküszöbe és talán közrejátszhat az a fajta üzletpolitika ,hogy
    csak annyival legyen jobb egy új termék az előzőnél ,hogy következő 1-1.5-2 évben jól eladható legyen. Nyilván ők is megvizsgálták az eddig kiadott okos órákat és a piac reakcióját azokra. Nekem úgy tűnik nem azon voltak dizájnerek és mérnökök ,hogy egy "Submariner" szintű klasszikust alkossanak.Végül is ez egy olyan termék ami 3 év múlva elavult lesz 10 év múlva meg egy megunt vacak a fiók mélyén Megcsináltak egy olyan terméket amit "piac" feladott házi feladatnak. Szerintem a dizájn illik az eddigi palettához. Nem is várhattunk volna különösebbet egy cégtől aminek az irányvonala a minimalizmus. Én valószínű ,hogy nem fogok venni, mert nem szívesen újítanék hozzá egy 5 vagy 6-os Iphone-t, hogy legyen valami értelme. Ennek ellenére úgy gondolom az Apple hozta azt amit kell. Kapnak egy négyes fölét. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák