Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 5-ös kezelő

    senior tag

    válasz bolgár #246545 üzenetére

    Nekem fontos az ár-érték, akár olcsó, akár drágább óráról van szó. Azt meg döntse el mindenki maga, mennyit szán a hobbijára. Vagyunk páran, akik sokáig spórolnak egy áhított darabra, más mellényzsebből kifizeti a sokszorosát, mert a maffiakormány csókos haszonélvezője, a mi zsebünk terhére - nem akarok politizálni, csak érzékeltetni próbálom, kinek mi a sok. Márkanévért, exkluzivitásért önmagában én nem fizetek, a termék tulajdonságai érdekelnek /teszek a divatra/. Mennyit adok ki órára? Amit még nem sajnálok túlzottan, ha tönkremegy használat közben. Ha csak egy órám lehetne, max. pár havi fizut áldoznék rá. De teljesen használható órát lehet venni bőven százezer alatt is, amit nem kell szégyellni sehol, és tízezer alatt is ott van a Casio w800h - szinte minden hétköznapra alkalmas.
    Szóval neked is lehet viszonylag drága órád, ha képes vagy sok mindenről lemondani és évekig spórolni - döntsd el, akarod-e annyira azt az órát.
    Veron :
    Nem kell "R", kigyógyultam. Már motorkerékpárért sem adnék milliókat
    Amúgy szert tettem egy kisebb vagyonra. Eredetileg nagyobb volt, de napról napra kevesebbet ér a pénzem. ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák