Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dzsi23

    addikt

    #243826 dud998 & #243827 gipsztigris:
    +1 !

    Nyilván jó a Bulova Moonwatch is, sőt, nyilván jobb minden téren, de én meg azért nem adnék egy fillért sem, mivel nagy rám. Akire illik (vagy nem illik, de nem zavarja, hogy nagy rá), annak én is azt ajánlanám. Nekem meg jó lesz a Swatch. Tisztában vagyok a korlátaival, tudom, mit várhatok tőle, és tudom, hogy Omega logó nélkül feleennyibe kerülne, "swiss made" felirat nélkül meg a harmadába-negyedébe. Ennek ellenére be fogom szerezni, mert kell nekem, nem tudom, miért. Talán az Omega logó miatt? Talán azért, mert ez egy "legális másolat/homage"? Vagy csak mert tetszik a Moonwatch és a történelme, és ez egy "olcsó" óra, amit nem kell annyira félteni, mint a 2 milliós "eredetit"? Korábban szinte hetente cserélgettem az óráimat, most meg fél éve nem vettem már egyet sem... jó, valószínűleg épp azért nem váltott ki komolyabb ingert belőlem egy óra sem mostanában, mert mindent megtapasztaltam már (legalább is a 200k alatti kategóriában), de most végre érzek valamit, úgyhogy csak görgetem a túltolt fanyalgást. :) Az egyetlen, ami elveheti a kedvem, az az, hogy most a csapból is ez fog folyni (bár már most is ez folyik), MoonSwatch wristshotokkal/hirdetésekkel lesz tele a facebook is, és elegem lesz belőle, mielőtt hozzájutnék... szerintem egy hétre kikapcsolom az internetet. :D

Új hozzászólás Aktív témák