Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sebixxx

    tag

    válasz ToBeY #243284 üzenetére

    Huu, de szep ez az ora!

    A 2. oramnak egy ilyen buvar stilusu automata orat szeretnek venni, feketet es keramia kerettel... Eloszor Tag Hauer Aquaracert neztem ami eleg draga 2600eu, utana rabukkantam a Longines hydroconquest-re ami mar baratibb 1600eu koruli aron van viszont ennel nem nagyitos a datum kijelzo amit, ha lehetne olyat szeretnek, de basszus rakerestem erre a Steinhartra ami a kezeden van eskuszom jobban tetszik mint a fentebb emlitett ketto es az ara is csak 500eu korul van... :Y
    Irnal rola egy kis velemenyt, milyen minosegileg, egyben van az ora rendesen?

    Esetleg mas is irhatna a Steinhart markarol egy picit, hogy meg is milyen minoseget kepvisel? Erdemes kiadnom 1600eu vagy akar 2600eu a fent emlitett orakra? Erezheto a minosegukben a tobbszoros ar kulonbseg vagy tenyleg csak a nev?
    Kinezetre nekem jobban bejon pl: ez a Steinhart Ocean 39 BLACK Ceramic es meg a 39mm meret is jobban passzolna hozzam mint a 41mm ami azokban elerheto.

    Elore is koszonom a valaszt/valaszokat! :R

    I7 5820K 4.3ghz + BQ Dark Rock 3 ,Asus Strix X99 ,Corsair Vengeance (4x4 GB) DDR4 2666 MHz,MSI GTX 1080Ti Gaming X, Samsung 850EVO 250GB SSD+WD Black 1TB HDD ,Corsair RM650i 80+Gold, Phanteks Enthoo Pro M+ 4db Aerocool D.S. 14cm

Új hozzászólás Aktív témák