Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Maci-

    addikt

    válasz dzsi23 #216150 üzenetére

    Szia,

    Nagyon köszönöm a választ.
    Az úgy volt a Roamer-rel, hónapok után rászántam magam. Elmentünk megvenni vasárnap este az Allee-ba. Nagy boldogan jöttünk vele haza és ugye itthon elkezdtem beállítgatni az utasítás szerint. Akárhogyan csináltam, mindíg 20:30 körül fordult át a nap neve. Beállítgattam úgy, bár éreztem, hogy ez nem lesz jó így. Megvártam a másnapot, hátha máshogy vált magától, mint tekergetésre (bár ennek nem láttam esélyét).
    A gyanúm be is igazolódott, másnap, teljesen automatikusan váltott napot 20:30 körül. Na mondom ilyen nem lehet. Eldöntöttem, hogy vissza viszem a boltba. Most az eladók hozzáállását nem feszegetem, mert hosszú lenne.
    No de nagy nehezen visszakaptam a pénzt. Gondoltam mégegyszer úgyse szívhatom meg, átmentem hát a Westendbe megvenni ugyanezt az órát egy másik boltban. Persze rögtön azzal kezdtem, hogy megpróbáltam beállítani, de ugyanaz történt kb 30 perc eltéréssel. Hát, mondom, akkor így nem kérem. Ekkor mondta az eladó, hogy ez a Ronda szerkezet ilyen...
    Én nem is értem. Biztos van mögötte valami logika, de a fene sem érti. :F
    (Vagy legalább mondanák azt, hogy a szervíz be tudja állítani.)

    Az első link pedig, amit elszúrtam: [link]

    Ezzel szemezek, csak nem tudom meg merjek e bízni ebben a webshopban. Máshol ~200 fölött van ez a modell itthon.

    [ Szerkesztve ]

    If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

Új hozzászólás Aktív témák