Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dzsi23

    addikt

    válasz Fall-N #202705 üzenetére

    Ezt nagyon jól megfogalmaztad. Bár az túlzás, hogy mindenki kínai órákkal kezd, mert van, aki sosem vesz kínai órát, sőt, van, akinek Rolex az első órája. Viszont rám abszolút igaz. :K
    Beszereztem egy nagy órásdobozt, ami szépen lassan megtelt órákkal, leginkább kínai kvarcokkal, aztán jött pár japán is, a kínaikat egyre kevesebbszer vettem fel, míg végül egyáltalán nem. Nemrég beszereztem egy automata Parnist, ami ugyan szintén kínai, de a jobb fajtából, és már a japán kvarcokat sem hordtam, végül pedig megvettem a Vostokomat , és ez már a Parnist is kiszorította. Most ott tartok, hogy eladtam az összes többit, a dobozt is, csak a Vostokot hordom. A Parnis is megvan még, hogy legyen valami elegánsabb, de már keresem az utódját... meg egy búvárt, ami "must have".
    Pár hónap alatt lett 0-ból 20 órám, aztán pár hét alatt 20-ból 2. :)

    Bár még én is jelen vagyok a "kínai" topikban, és hozzászólok, ha valakinek tudok segíteni (mintha olyan nagy szekértő lennék :DDD ), vagy ha találok egy érdekes, olcsó darabot, de amikor pl. az "ötvözet" tokokról regél ott valaki oldalakon keresztül, na, akkor már kicsit besokallok. :U

    (#202703) rbalint88
    Ha csak drága másolatokat gyártana, akkor okés lenne? Amúgy nem csak másolatokat gyárt, pl. ott van a Diver 200m (persze, annál is felfedezhetők hasonlóságok, de melyik óránál nem?), meg sok másik is, de a másolt modelljeik a legnépszerűbbek.

    Seiko SRPK27, Tissot PRX, San Martin 62MAS homage eladó!

Új hozzászólás Aktív témák