Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • g0n21

    senior tag

    válasz djeperto #202668 üzenetére

    A Tudor a Rolex leányvállalata amit annak idejen azért hoztak létre, hogy olcsóbb kategóriába is betorjenek Rolex minőséggel, anélkül, hogy a Rolex brandet kisebbitenék...
    Mostanra meg egészen más órákat készítenek.

    Vagy nem értem, hogy értetted.

    Más: nagyon örülök, hogy nézitek a vlogot, tényleg!!! :R (remelem jó emoticont írtam be, mobilrol vagyok...)

    A hamis oras témát folytatni fogjuk, és szerintem rendelek egy Parnis Daytonat :)

    Már bevásároltam nehany érdekességet a következő néhány részhez :DD

    Dávid és én teljesen más irányból közelítjük meg az órákat, meg ezt a világot, de egyikünk sem arany pólyába született. Ő egy nemzetközi lap tulaj utáni első embere, (ABlogToWatch.com)mindenhova bejárása van, egészen más kategoria kerül hozzá közel, mint hozzam, sok gyártótól ő kap meg néha bizonyos darabokat elsőként a világon tesztre (HUBLOT Magic Gold unico pl, stb...) Ő inkább felülről, én alulról közelítek, mégis mindketten becsüljük a becsülendő olcsókat és becsulendő dragakat.

    A stílus és habitus beli különbség pedig szerintem pont, hogy fontos, és hasznos.
    Ha két azonos véleménnyel, és habitussal bíró ember csinálná, szerintem rém unalmas lenne.
    Az viszont tény, hogy sokat kell fejlődünk.
    Amikor pedig látom a véleményeteket, legyen az pozitív, vagy negatív, sokat segít!

    [ Szerkesztve ]

    Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

Új hozzászólás Aktív témák