Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atesz 666

    aktív tag

    válasz FLx #201780 üzenetére

    "A Fossil pont az a marka amit kerulni akarsz, tularazott gagyi. :) Automata vagy kvarc erdekel? Seiko-t nezted mar?"

    -Szóval akkor az van,hogy ha nem Seiko Citizen vagy valami híresebb márka név van ráírva,akkor az már csak gagyi lehet szerinted?
    -Csak mondom,hogy nekem van 5 Fossil órám is és mindegyik 100 %-ban megbízható és pontosan jár,és ha már itt tartunk Citizen-em is van meg muternak van egy automata Seiko-ja is.
    -Ezzel csak azt szeretném mondani,hogy a Fossil-ró lehet mondani,hogy divatmárka meg nincs egy ligában a Seiko-val meg társaival az oké,de azt semmiképen sem,hogy gagyi.
    -Szerintem pont annyiba kerül amennyit ér.
    -Besorolásban meg szerintem pont a kínai gagyik meg a elismert márkák között van. :U
    -Ha meg te a gagyik közé sorolod az meg a te bajod.

    [ Szerkesztve ]

    Sony Xperia S, Sony Xperia SP, Sony Xperia Z3, Sony Xperia Z5, Sony MDR-ZX330, Sony a 33, Sony KDL-40EX500, Sony BDP-S360, Sony STR-DH820, Sony MDR-XD100, Sony DR-S5, Sony SS-FCR6000, Sony SS-B1000, Sony SA-W2500, Jamaha DVD-S663, ASUS X75V NOTBOOK, ASUS RT-N53 Router, SonimXP3.2 Quest Pro, stb stb.

Új hozzászólás Aktív témák