Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • g0n21

    senior tag

    válasz Dr.Byte #191138 üzenetére

    Én drukkolok.Kíváncsi vagyok miben lesz új. Sok magyar nincs. Werkmania.hu (ennek az alapítója is itt van köztünk), és a kronometer. Van még egy blog, az a címe, hogy oras.blog.hu
    Az óramagazin online is mozgolódik, de ők printben jók, minden tiszteletem az övék.

    Jó gondolat, hogy legyen magyar, csak akkor ne watchclub legyen a neve, mert az nem magyar :) És döntsd el, hogy magazin/blog vagy közösség, mert a fb page utóbbinak kevésbé kedvez.
    Ha szeretnél órás közösségeket, akkor nézd meg facebookon az óramutató! csoportot, vagy a használt órák eladása/vétele/cseréjét, itt a ph!-n ez és az exkluzív órás topik, vagy index svájci órák topikja, meg facebookon azért van még pár.

    A netes hírek sokszor egyhangúak, viszont Szegeden van egy Babós, egy butik mindig jó inspiráció :)

    Viszont ha csak stockokat terveztek, azt kár, azt csinálja az óramagazin online.

    Azt részben egóból nem értem, hogy ha annyira szeretitek Annával az órákat, hogy nem vagytok benne egyik említett órás csoportban sem, és hogy nem hallottatok még a kronometerről például. /Javítanom kell a hirdetések targetálásán ;] /

    Ami pedig még fontosabb: ph-n először szólnak a modik, aztán kitiltanak kisebb-nagyobb időtartamra, ha reklámozod a blogod. Tapasztalat :DD

    SZERK: ha már mindenki a helyesíráson rugózik:
    (#191160) Dr.Byte
    "projectel" - Helyesen "projekttel". Döntsd el, hogy vagy magyar, vagy nem.
    És ha nem írsz jól helyesen, akkor ne a wordpressben írj bejegyzéseket, mert nem a legjobb a helyesírás felismerője, inkább Wordbe írj, és másold át utána.

    [ Szerkesztve ]

    Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

Új hozzászólás Aktív témák