Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nagynorbi

    aktív tag

    válasz Szulita28 #174014 üzenetére

    csabulaxi Empsepo Szulita 28

    Köszi Uraim :)

    Némi tapasztalat a két nap alatt a Magrette Moana Pacific Professional Steel-el (jó hosszú neve van) :) :
    - Siet, viszont keveset. Kb 4-5 mp a két nap alatt. Egész nap hordva, este a koronás felével lefele téve.

    - A lume az valami hihetetlen. Szórt fénynél is látszik, nappal is. Sötétben pedig egyenesen brutális. Azt még nem döntöttem el, hogy ez jó, vagy rossz pont :) Hogy meddig bírja, azt nem figyelgettem.

    - Méretét meghazudtoló módon kényelmes viselet, egyáltalán nem éreztem túlzottan nehéznek. Néha észre sem vettem, hogy rajtam van.

    - A szálcsiszolt acél lünettának hála, nem hat nagynak vagy bumfordinak az óra. A fekete lünettás változat egészen másképpen fest (legalábbis a képeken).

    - A gyárilag szerelt gumi szíjjal nincs bajom. Jó minőségűnek tűnik, és nem izzadt túlzottan alatta a csuklóm.

    - A pillangó csat viszont nem nyerte el igazán a tetszésem. Minőségi hatást kelt, de szerintem nem az igazi. Ráadásul polírozott, ahelyett, hogy igazodva az óra többi részéhez szálcsiszolt lenne.

    - A csomagolásban mellékelt két szíjjal még nincs tapasztalatom.

    Hirtelen ennyi. Ha valamit tudni szeretnétek még, akkor kérdezzetek, hátha tudok rá válaszolni :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák