Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tiszteletes

    aktív tag

    válasz radi8tor #171608 üzenetére

    Köszönjük! Jól megvitattátok. :C Tudom, tiétek a vas, mi meg örüljünk, hogy még aktív az accuntunk. Felvilágosult, szerény ember belátja ha tévedett...és senki nem fogja az orrotok alá dörgölni, ha belátjátok, hogy ezt így nagyon el lett szexuálva. Nyilván ti se ezt akartátok. (legalábbis jóhiszeműen feltételezem) A személyes összejöveteleken született véleményeket, nagyon nem szerencsés ráerőltetni egy közösségre. Köszönjük, magunktól is el tudjuk dönteni, hogy álljunk a döntéshez, nem kérünk segítséget. Van amivel én is teljesen egyetértek. Van ami a szétválasztás mellett és van ami ellene szól. Csak azt nem tudom, hogy ti ezt a "megvitatás" alkalmával milyen elfuserált mérlegre tettétek fel? Szétvágni, elszeparálni a közösséget. Holnaptól ne lássak csak szegregált iskolákat, és jöhet vissza a numerus clausus is!

    A cicaharcot, addig, amíg a jogosult cica vissza nem állít mindent, az egy nappal ezelőtti állapotba. :) Ellenkező esetben a ban-hammerrel aludhattok... :K

    Én nem akarom, hogy Wizzard vagy ti a drága időtöket a topic törölgetésével töltsétek. Ti igen?

    [ Szerkesztve ]

    Miért... vagytok... gyengék???! Játtszatok!!!

Új hozzászólás Aktív témák