Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tulku

    veterán

    válasz rtivi #159026 üzenetére

    A kérdés többrétű...egyrészt ugye vannak órák, amik nem 10 de 50-100 évesen is jól néznek ki.
    A példánál maradva a Rolex két modellje manapság leginkább kopírozott darabok, azt szerintem senki nem vitatja el, hogy megjelenésük nem fog visszatetszést kelteni 50 év múlva sem...másrészt a linkelt Rolex modell szerintem bűn ronda, semmi pénzért nem venném fel, szerintem nagyon réteg óra, manapság bizonyos helyeken a kisebbség bizonyos köreiben népszerű anyag összetétellel...de elnézést minden Elvis fantól, nem megsérteni akartam bálványukat...egyszerűen ez nem az örökkévalóságnak szánt modell...

    Más...
    Első órámat kaptam...egy pobeda volt, nem tudtam vele mit kezdeni, mert 12 éves voltam, ráadásul gondolom nem igazán volt pontos...
    Aztán egyik karácsonyra kaptam egy Roamer kvarcot...az jó volt de az álmom egy hét zenés Roamer kvarc volt...egy nyáron át dolgoztam egy üzemben (15-16 éves lehettem talán) és meglett életem első saját órája...Pestről kellett megrendelni és elhozni a Roamer szaküzletből...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák